Ambiyans Tuzla Sahsuvaroğlu Konut Projesi.

Sahsuvaroğlu inşaat sektörüne  ambiyans Tuzla projesiyle giriyor. Proje Tuzla Marina’ya yakın bir konumda olması ve 65 bin metrekare inşaat alanı olan butik, 290 dairelik konut projesi son sürat devam etmektedir.

 

Şahsuvaroğlu Otomotiv’in 3.kuşak  temsilcisi Yusuf Şahsuvaroğlu bir söyleyişi de; Bugüne kadar dünya genelinde 40’a yakın plaza yaptık. Zaten işinde içindeydik. Otomobil tarafını oturttuk, yeni sektörlere girip enerjimizi buralarda değerlendirelim istedik. Burada yüksek imar yok. Biz 6- 7 bin TL metrekare fiyatıyla satacağız muhtemelen. Sabiha Gökçen’e, Marina’ya 5 dakika uzaklıkta, Gebze’ye silikon vadisi projesine, İş Bankası ve Akbank’ın devasa plazalarına çok yakın. Bölgede üç üniversite var.(Kaynak www.emlakkulisi.com)

 

Emlak Yatırımında Kredi Faizi Düşük Bankalar!

Yatırım yaparak kısa sürede olmasa bile uzun vadede kazanç elde etmek istiyorsanız mutlaka bir yerden başlamalısınız. Günümüzde pek çok kişi elinde herhangi bir birikimi olmasa bile yatırım yaparak para kazanmaya ve ilerleyen zamanlarda daha yüksek kazançlar elde etmeye çalışıyor. Sizde elinizde yeteri kadar bir birikiminiz yoksa ve yatırım yapmak isteyenlerden biriyseniz sayfamıza gelerek bilgi alabilir ve birikimsiz bile yatırım yapmanın yollarını öğrenebilirsiniz. Yatırım alanı olarak kendinize risksiz ve uzun vadede kazanç sağlayacak olan bir kısım seçmek istiyorsanız emlak yatırımı yapabilirsiniz. Web sayfamıza gelerek www.tuzlaemlakci.com emlak konusunda yapılabilecek yatırımları inceleyebilir ve emlak alanlarını seçerek uzun vadede kazanmaya başlayabilirsiniz.

Emlak Fiyatlarına Göre Yatırım Nasıl Yapılır?

Emlak alanında yatırım yapmaya karar vermişseniz ilk olarak birikim yaptığınız miktara göre bir alan belirlemeniz gerekir. 500 bin TL gibi bir birikiminiz varsa bunu ev arsa ve dükkân gibi seçeneklerden birinde değerlendirerek emlak sektörü içerisindeki yerinizi bulmanız gerekir. Emlak fiyatları bu konuda size yardımcı olacak en önemli detaylardan olmaktadır. Bu nedenle emlak araştırması yaparak paranızın en kısa sürede nasıl daha yüksek kar edeceğini öğrenmeniz gerekir. sayfamız ise sizlere bu konuda yatırım amacıyla hangi alana yönelebileceğinizin ipuçlarını verecek ve yatırım yapacağınız alanlardan elde edeceğiniz karı artıracak seçenekler de sunacaktır.

Emlak fiyatlarının belirlenmesinin ardından sektör içerisinde hangi alanda yatırım yapacağınıza karar verdiyseniz alacağınız gayrimenkulün imar alanında olup olmadığına ve ilerleyen zamanlarda imar alanına girip girmeyeceğine de dikkat etmeniz gerekiyor. Mesela ambiyans tuzla satılık daire almak istediğinizde bu arsanın konumu oldukça önemli olacaktır. Toprak parçası gibi görülen arsanın köşe konumunda olması ve ya arka kısımlarda kalması fiyata etki edecektir. Tapu işlemlerinde herhangi bir sorun yaşanması durumunda da dikkatli olmalısınız. Alacağınız arsa, ev ve ya dükkanın bütün detaylarını öğrenmeli ve yatırım yapmanız halinde kaç senede yatırdığınız parayı geri alabileceğiniz gibi konuları da hesaplamalısınız. Emlak alanında yatırım yaparken uzman bir danışmana ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz.

Tuzla Kiralık daire Aradığınızda Buradayız!

Emlak sektörü içerisinde sadece yatırım amaçlı değil satılık ve kiralık alanlar arayarak da bulunabilirsiniz. Bu arayışlarınızda size yardımcı olacak olan sayfamızdan ambiyans Tuzla kiralık daire, satılık dükkan gibi seçenekleri kolaylıkla sıralayabilirsiniz. Karşılaştırma seçeneklerini kullanarak kat, genişlik, oda gibi yüzlerce seçenek içerisinden size uygun olanı alabilirsiniz. Kiralık daire ya da kiralık dükkan bulmak için günlerce sokaklarda aranmak yerine tek tıkla bağlanmanız yeterli. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden bağlanarak kiralık ya da satılık ilanlarına bakabilir ve güncellenen sayfamızdan yeni ilanları görerek aradığınız eve ve ya dükkana da kısa sürede kavuşabilirsiniz. Hayallerinizdekini bulmak için çabaladığınızda size yardımcı olacak olan sayfamızdan hem emlak dünyasına dair fikirler bulabilir hem de arayışlarınıza bu adreste www.tuzlaemlakci.com da son verebilirsiniz. 27.04.2017 17:37:12

Hizmet bölgelerimiz;

 

 

CONCEPT GAYRİMENKUL.

Melek UZUN

+90530 238 22 66

+90216 494 09 00

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?