Anbiyans Tuzla Projesi

 AMBİYANS TUZLA PROJESİNDE ŞİMDİDEN YERİNİZİ ALIN!

İstanbul'un son yıllarda en çok yatırım yapılan semtleri arasında yer alan Tuzla'da yeni bir emlak projesi yükseliyor. Otomotiv sektöründeki 50 yıllık deneyimi ile iş dünyasında saygın bir yer edinen Şahsuvaroğlu markasının güvencesinde başlayan projede şimdiden yerinizi ayırtarak, sağlam bir yatırım için ilk adımları atabilir, ya da hayalinizdeki gibi bir konuta kavuşabilirsiniz. 

Ambiance Tuzla, Tuzla emlak  piyasasının en değerli bölgesinde inşa ediliyor. Tuzla'nın en güzel yerinde planlanan bu heyecan verici konut projesi, konum olarak da yatırımcısının yüzünü güldürüyor. Paşabahçe Tuzla Fabrikası ve İş Bankası Anadolu Yakası Operasyon Merkezi'ne yakın olan Ambiyans Tuzla Konut Projesi, Tuzla Hat boyu Caddesi üzerinde yer alıyor. Metroya, toplu taşıma olanaklarına yakın olan Ambiance, aynı zamanda Tuzla Limanına ve Tuzla  sahile yakın olmasıyla da dikkatleri çekiyor.

Şehrin gürültüsünden uzak, nezih ve huzurlu yaşam alanı

Şehrin gürültüsünden uzak, kendi sosyal tesisleri ve çevre düzenlemesiyle nezih bir yaşam vadeden Ambiance Tuzla Projesi’nde 2+1 ve 3+1 ferah ve kullanışlı daireler yer alıyor. Konforlu teknik donatıları ve sosyal yaşam alanlarıyla Ambiance Tuzla’daki evinizde modern yaşamın konforunu ve sakin hayatın huzurunu bir arada bulabilirsiniz.

 Anadolu Yakasının yeni yıldızı Tuzla

Yakın tarihte hayata geçirilen Tuzla Marina ve ulaşım projeleri sayesinde Tuzla,  emlak sektöründe İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni yıldızı haline geldi. Marmaray ile bağlanacak olan Kartal-Kurtköy-Tuzla-Gebze raylı sistem projesinin de bu yükselişte önemli bir payı var. Tuzla Emlak seçenekleri arasında değerli bir yere sahip olan Ambiyans Tuzla Projesi’nde yer alarak siz de markalı proje avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Ambiance Tuzla Konut Projesinde hizmetinizdeyiz

Concept Danışmanlık ve www.tuzlaemlakci.com olarak inandığımız her projede olduğu gibi Ambiyans Tuzla Konut Projesinde de siz değerli müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Bu prestijli proje ile ilgili detaylı bilgi almak ve ilk başvuranlar arasında olmak için Tuzla İstasyon Caddesi’ndeki ofisimize gelebilir, ya da iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. 

31052017

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?