Ats Twin Park

“SİZ İSTEYİN YETER” sloganıyla yola çıktık!

Tuzla yeni bir hayat yeni bir mekân…Ats twin park 

İstanbul da ev sahibi olmak isteyenlerin yeni gözde mekânı TUZLA… Bu büyük metropol şehirde birbirinin benzer yüzlerce bina var. Bu işleyiş bir süre sonra monotonluğu alışılagelmişliği getirir. Bizlerin felsefesi Tuzla da Siz sayın müşterilerimizin sonsuz kalite, çağdaş mimari ve yenilikçilik anlayışımızla uzman kadromuzla sizlerin istediği şekilde yeni yaşam merkezlerini, konutları bu düze gelmişliğin dışında tutarak, ortalama 10 sene sonrasında bile yeni ve sıra dışı konseptli görünebilecek kalitesi, sizlerin rahatlığı, huzuru ön planda olacaktır. Ve unutmayın alacağınız, kiralayacağınız Ats twin park daki konut sadece konut değil yeni bir yaşam merkezinizde olmuş olacak…

 

İstanbul Tuzla semtinde Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Deriorganizesanayi Mahallesi, Evliyaçelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postahane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi ve Yayla Mahallesi bulunmaktadır. Tüm bu mahallerde binalar Depreme dayanıklı olarak en modern şekilde inşa edilmiş 1+1,  2+1, 3+1 normal satılık, kiralık daireler, satılık, kiralık rezidans daireler 2+1, 2+2, 3+1, 3+2, 4+1 dubleks satılık, kiralık daireler, 4+1, 5+1, 5+2, 6+1, 6+2, 7+1, 7+2 geniş arazilerde konumlanmış satılık, kiralık dubleks, tribleks, forteks ve rezidans özelliklerinden oluşan geniş yelpazemizle aileniz ve sizlerin özlediği özgürce gönlünüzce yaşamanızı sağlayacak estetik,  rahatlık, kalite, huzur, ve güven içinde en uygun konuta kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
 

Tuzla’ dan Konut Almak / Kiralık İstediğinizde Elinizin Altında Olan İmkanlar

İşte Tuzla!

Tuzla Lokasyon

Tuzla, İstanbul’un en güneyinde bulunan ve Türkiye’nin en önemi lojistik merkezlerinden birinin konumlandığı ilçesidir. Coğrafi konum olarak ise Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında yer almaktadır. Doğusunda Kocaeli’nin Gebze ilçesi, Kuzeyinde ve Batısında Pendik ilçesi, Güneyinde Marmara Denizi yer alır ve 13 km sahil şeridine sahiptir. Deniz seviyesinden yüksekliği, merkezde ortalama 25-30 metredir. Güneydeki Tuzla Burnu büyük bir çıkıntı olarak göze çarpar.

Tuzla Ulaşım

Tuzla'da ulaşım demir ve kara yoluyla sağlanmaktadır. İETT ve Özel Halk otobüsleriyle Tuzla'dan Kadikoy'e, Cevizlibağ, Esenler'e, ve Bostancı'ya otobüs hatları bulunmaktadır. Şehir merkezine uzak konumda bulunması nedeniyle deniz yolu ulaşımı yoktur. Tuzla'da bulunan demiryolu Marmaray çalışmaları devam etmektedir. Böylelikle istediğiniz her noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tuzla’da ki Okullar

 Çocuklarınızı İstanbul un bir ucundan diğer ucuna göndermenize gerek kalmadan yuvadan üniversiteye kadar tüm eğitimini aynı noktada yapabilme imkânı.

Sabanci Universitesi Eyüboğlu Anaokulu, Vehbi Koç Vakfı Özel Lisesi, Doğa Koleji, Global Management Challenge, Okan Koleji, Gender And Woman Studies Forum, Bilfen Koleji, Aydınlı Anaokulu, İstanbul Tuzla Özel Çocuk Anaokulu ve 20 ye yakın ilkokul, ortakul ve liseler bulunmaktadır.

Tuzla Hastahaneler

İstanbul un o yoğun trafiğine takılmadan her türlü sağlık probleminizde ulaşabileceğiniz hastaneler mevcuttur…

Sabancı University Health Center, Sekerpınar Diş Hastanesi / Ortodentist Özel Tuzla Hastanesi, Orhanlı Sağlık Ocağı, Özel Tuzla Gisbir Hastanesi, Tuzla Aile Sağlığı Merkezi, Okan üniversitesi Hastanesi, Aydınlı Aile Sağlığı Merkezi, Tuzla Devlet Hastanesi, Orhanlı Aile Sağlığı Merkezi, Aydınlı Sağlık Ocağı, Küçük Özel Sağlık Merkezi bulunmaktadır.

 Tuzla’ da ki Alışveriş Merkezleri

Semtten fazla uzaklaşmadan aradığınız her şeyi aynı mevkide bulma imkanı sunan merkezler bulunmaktadır.

Daha ayrıntılı bilgi için ofisimize yada web sitemizi http://www.tuzlaemlakci.com'a ziyarete bekleriz...

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?