Has sitesi kiralık daire Tuzla-CONCEPT GAYRİMENKUL

Has Sitesi kiralık daire Tuzla , çevredeki eğitim, sağlık ve ulaşım imkânları ile kiracılar tarafından tercih ediliyor. Çeşitli konut projeleriyle renkli bir yaşam alanına dönüştürülen Tuzla’da bu ve benzer pek çok site içi kiralık olanağı mevcut.

Has Sitesi satılık daire Tuzla  , Tuzla Cami Mahallesi’nde, merkezî bir noktada bulunuyor. Artan toplu taşıma hizmetleri ve coğrafî kazanımlar, semt ve çevresindeki konut hareketliliğini de artırıyor. Bugün Tuzla genelinde onlarca kiralık ve satılık konuttan bahsetmek mümkün.

Has Sitesi kiralık daire Tuzla fiyatları nedir?

Bunlar modern mimarî olarak adlandırılan yüksek standartlarda imar ediliyor. Isıtma ve soğutma sistemlerinin verim artışını sağlamada üst düzey bir yalıtım programı uygulanıyor. Bireysel konfor düzeyinin göz önüne alındığı site oluşumları standart daire, dubleks ve tripleks villa seçenekleriyle ilçede yeni kiracılarını bekliyor.

Tuzla Cami Mahallesi, deniz kıyısına kurgulanan Marina ile yerli ve yabancı turistlere de ev sahipliği yapan bir bölge. İnsan giriş-çıkışındaki bu artış, yeni iştirakçiler ve inşaat projeleri için de verimli bir nitelik kazandırıyor.

Has Sitesi Tuzla 'da dahil olmak üzere semtte pek çok kiralık daire ilanı mevcut. Bunlar marina, devlet hastanesi ve ulaşım odakları çevresinde yoğunlaşıyor. Her tip kiracı için ideal bir konut tipolojisinden de bahsedilebilir.

Tuzla Has Sitesi Kiralık Daire Fiyatları

Has Sitesi kiralık daire Tuzla fiyatları, toplu konutlardaki fiyat eğilimine benzer bir grafik sergiliyor. Site içi dairelerde, özellikle son yıllarda inşa edilmiş yapılarda fiyatlar bir miktar daha yüksek. Bunun nedeni, bireysel ve toplumsal konfor faktörlerinin mimarî karaktere yansıtılmış olması.

Bugün son 10 yılda inşa edilen binalarda, yeni yönetmelikler gereği pek çok farklı avantaj bulunuyor. Bunlardan ilk sırada enerji tüketim politikasından söz edilebilir. Binaların dış cephe ve üst örtü yalıtım programları, yıllık enerji tüketiminde önemli bir rol oynuyor.

Yeni bina yönetmeliklerinde ise bu olgu üzerinde hassasiyetle durulduğunu görüyoruz. Buna göre binalarda %50’lere varan bir ısı koruma kabiliyeti mevcut.

Has Sitesi Tuzla Kentsel dönüşüm projesi

Yine Tuzla genelinde ve Cami Mahallesi sitelerinde karşımıza çıkan bir diğer avantaj, yapıların asansör, otopark, yeşil alan gibi alternatiflere sahip olması. Tüm bu revizyonlar, bölgedeki kiralık konut taleplerini de artıran bir etki yaratıyor.

Tuzla Kiralık daire fiyatları 2019 başında beklenen bir artış göstermişti. Haziran ve Temmuz ayı enflasyon rakamlarındaki düşüş, kiralık daire fiyatlarına da yansıdı. Buna göre hemen her semt ve ilçede uygun bütçeli kiralık konut bulmak mümkün.

Tuzla Has Sitesi Kiralık Daire Fiyatları Ne Kadar?

Tuzla Has Sitesi kiralık daire fiyatları ne kadar? Değişken bir yapıya sahip olan kiralık konut fiyatları, güncel bir araştırma ve piyasa değerlendirmesine ihtiyaç duyar. Bu yoldan hareketle Tuzla Cami Mahallesi kiralık daire fiyatlarına genel bir bakış açısı sunmak en doğru yol olacaktır.

Bina, müstakil evi apartman dairesi vb. strüktürlerde fiyatlandırma da farklılık arz eder. Buna göre, site konut fiyatlarında minimum ve maksimum fiyatlandırmanın tasnifinden faydalanabiliriz.

Tuzla Cami Mahallesi ve çevre semtlerde 1+1’den 5+2 ve tripleks konutlara kadar pek çok farklı kategori karşımıza çıkıyor. Standart 4-5 kişilik aileler, 2+1 ve 3+1 daireleri tercih ediyor. Bu tip yapılarda da 80 metrekare ila 130 metrekare aralığında bir hacimden söz edilebilir. Bölgede en düşük site kirası 1500 civarında.

Tuzla Kentsel Dönüşüm

Burada dikkat edilecek nokta, her site yönetiminin öznel bir yönetmeliğe sahip olduğu. Buna göre değişen bir aidat gideri de karşınıza çıkacaktır. Ev kiralamadan önce bu tip detayların da araştırılması gerekiyor.

Has sitesi kiralık daire Tuzla 'da ayrıca aidat artışları ve gerekçeleri de takip edilmesi elzem konulardan biri. Yine bölgede site konutları için 5000 TL’ye kadar çıkan kira bedellerinden bahsedilebilir.

Tuzlada kiralık daireler ve Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.has sitesi kiralık daire tuzla” Bu yazının tüm hakları Concept Gayrimenkul Danışmanlık ‘a aittir.İzinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz , yayınlanamaz...

CONCEPT GAYRİMENKUL.

Melek UZUN

+90530 238 22 66

+90216 494 09 00

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?