İSTANBUL'UN YENİ GÖZDE SEMTLERİNDEN BİRİ TUZLA KİRALIK DAİRE.

Konumu itibariyle İstanbul, Tuzla kiralık daire bölgesi hızlı bir şeklide yükselmektedir.

Durmadan gelişen ve İstanbul'a yeni bir yaşam alanı konusunda ilerleyen Tuzla Aydınlı bölgesinin en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Aydınlı Mahallesinde muhteşem konutlarımızda kesinlikle kaçırılmayacak bir yaşam siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

1+1, 2+1, 3+1 normal satılık, kiralık daireler, satılık/ kiralık rezidans daireler veya dilerseniz havuzlu daireler 2+1, 2+2, 3+1, 3+2, 4+1 dubleks satılık,tuzla kiralık daire veya havuzlu daireler 4+1, 5+1, 5+2, 6+1, 6+2, 7+1, 7+2 geniş arazilerde konumlanmış satılık, kiralık dubleks, tribleks, forteks ve rezidans özelliklerinden oluşan dilerseniz site içerisinde dilerseniz müstakil konumda geniş ve modern mimari yelpazemizle aileniz ve sizlerin özlediği hem şehirin içerisinde hem de şehirden uzakta özgürce gönlünüzce yaşamanızı sağlayacak güvenli ve geniş yeşil alanları, Doğanın tüm güzelliklerinin, renklerinin bulunduğu estetik peyzajlama alanları çocuk oyun alanları, temiz hava, huzur, rahatlık ve güven içinde sizlere yeni bir yaşam sunmakta olan uzman kadromuz sizlere en uygun konuta kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayacaktır… Bu bölgede bulunan konutların büyük bir kısmı orman,adalar, deniz, doğa ve havaalanı manzaralı konumdadır.

Aydınlı bölgesindeki tüm konutlar, mühendisler tarafından kurduğunuz hayallerin karşılığını verecek şekilde özenle kaliteli işçilik ve 1. Sınıf malzemeler kullanılarak siz değerli müşterilerimiz için gerçek ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamak için huzur ve rahatlıkla konforlu bir biçimde yaşayabilmeniz için hazırlanmıştır.

Tuzla kiralık daire, tuzla bölgesinde her şey sizler için tasarlandı… Bu bölgeden fazla uzaklaşmadan her şeyin sizler için tasarlandığı bu bölgede tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek mağazaların, avmlerin bulunduğu bir mevkidir. Ulaşım açısından sıkıntı yaşanmayan otobüs ve minibüs durakları, Tuzla E-5’e, TEM Bağlantısına yakın mesafede Marmaray İstasyonu, 400 Yataklı Tuzla Devlet Hastanesi Projesi, Sabiha Gökçen Havaalanı, Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi, Tuzla Emniyet Müdürlüğü, Pendik Marina ya ve Tuzla Marina ya Thermal İstanbul Viaport AVM’ye, Pendik teknopark’a, Pendorya Avm ye NeoMarin AVM’ye, , Bankacılık (Garanti, vakıf, işbankası… ) üsleri, Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne ve birçok yuva, çocuk kreşi, ilkokul, ortaokul ve lisenin yanı sıra Piri Reis Üniversitesi, Gedik Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve birçok okul, üniversitelere, Şelale Park, Formula 1 Pisti, Oto Word Asya Ve bunların yanı sıra birçok özelliklere sahip konforlu bir şekilde geniş Sosyal Yaşam Alanlarına (Minibüs ve Otobüs Durağı, Market, Eczane, Semt Pazarı, Sağlık Ocağı, Tuzla ve Pendik Sahillerine yakın mesafede ) sahip bir bölge olduğu için her geçen gün yatırım değerleri artmaktadır.

TUZLA – AYDINLI bölgesinde tüm bunların yapılmasının ve bizlerinde sizlere sunma nedenimiz. Biz firma olarak siz değerli müşterilerimiz üzerinde bir dünya kurduk ve bu dünyadasizin mutluluğunuz güveninizin paha biçilememesini prensip edindik. Bütçeleri doğrultusunda rahat, huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı sunmak tanıtmaktır.

Daha fazla bilgi için ofisimize bekleriz.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?