Port Life Tuzla satılık kiralık daire fiyatları

Tuzla’daki Yeni Konut Projeleri

CONCEPT DANIŞMANLIK GAYRİMENKUL HİZMETLERİ. 0216 494 0 900 / 0530238 22 66

Port Life TUZLA Projesi, Tuzla’da ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi haline gelen Marina’nın hemen yanı başında bulunuyor. İstanbul’un dünyaya açıldığı ulaşım noktalarının merkezinde olan Port Life, TEM, havalimanı, E5, liman, Havaray ve marinaya yakınlığı ile ideal bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Port Life tuzla Daireleri

Toplamda 3 bloktan oluşan bu projede 5 katlı bloklar şeklinde tasarlanan 2+1, 3+1 ve dubleks çeşitlerinde tam 184 daire yer alıyor. Her daire için 1 adet kapalı otopark imkanı bulunuyor. Ayrıca bahçe katındaki 2+1 dairelerde bahçeyi kullanma imkanı da mevcuttur.

Tuzla’nın Mutluluk Limanı Olacak

Port Life Projesi ile Tuzla’da dört mevsim boyunca dalından taze bir şekilde meyve yeme keyfi sunan ağaçlar, yaşantınıza yeni bir kapı açacak. Adeta huzuru bulacaksınız. Her yaştan insana hitap eden bir peyzaja sahip bahçesi, sosyal tesisleri ve havuzuyla Port Life, şehirde tatil yapma keyfi sunuyor. Çocuklara özel eğlence parkı, çok amaçlı kullanıma uygun spor alanı, fitness salonları ve alışveriş kolaylığı sunan mağazaları ile birlikte kaliteli zaman geçirmenin keyfini süreceksiniz.

Port Life Tuzla Projesi ile ailenizle birlikte tuzla satılık  ev dışında da stresten uzak bir yaşantı sürdürebilirsiniz. Doğayla iç içe yaşayarak kendinizi yenileyebilir ve dinlenebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizi ev dışında ağırlayabilmeniz için size özel sosyal alanlar da Port Life Projesi kapsamında yer almaktadır. Evinizin içiyle olduğu kadar çevresi ile de mutlu ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?