TUZLA EMLAKCİ. 0216 494 0900 / 0530 238 22 66

Tuzla’daki Yeni Konut Projeleri

Asmin Park’ın, TUZLA EMLAKÇI Tuzla Residence Projesi ile Tuzla’da eşsiz bir ortam sizi bekliyor.

Asmin Park, köklü birikimi ve deneyimi ile piyasadaki tüm değişiklikleri takip eden, sektördeki itibarını mümkün olan en iyi şekilde korumakta olan, doğaya, çevreye saygılı ve uluslararası vizyonu olan bir kuruluştur. Bu kuruluş bünyesinde Tuzla’da yükselen proje ile artık bambaşka bir yaşam mümkün.

Her ayrıntısı mutluluk ve huzur için tasarlanan bu projede, sevdiklerinizle aynı mahalle ortamında birlikte bir yaşam sunuluyor. Samimi mahalle kültürünü yaşatmayı amaçlayan bu proje, bu kültürü yansıtan tasarımı ile birlikte geniş aileler için de klasik mahalle ortamını yaratmaktan geri durmuyor. Özlediğiniz o mahalle ortamını Tuzla Residence Projesi ile yakalayabilir ve ailecek huzurlu bir ortamda yaşayabilirsiniz.TUZLA EMLAKÇI ya 0216 494 0900 veya 0530 23822 66 nolu telefon ile ileticime geçebilirsiniz.

Asmin Park Tuzla Residence Projesi kapsamında pek çok önemli detay bulunuyor. Kapalı otopark ile araç güvenliğiniz sağlanıyor. İstanbul’da yaşayanlar için en büyük sorunlardan biri park sorunu. Bilindiği gibi sokakları adeta araba kaynıyor ve işten dönüldüğünde park yeri bulmak oldukça büyük bir soruna dönüşüyor. Kapalı otoparkı ile Tuzla Residence bu sorunu ortadan kaldırıyor.  www.tuzlaemlakci.com

Bunun yanı sıra Fitness salonları ile formunuzu korumanız ve sosyalleşmeniz de mümkün oluyor. Proje kapsamında yer alan yüzme havuzları ile de kendinizi serin sulara bırakarak rahatlayabilirsiniz. Aileniz için eşsiz bir yaşam ortamı sağlayan Tuzla Residence Projesi ile Tuzla’da yaşam kalitesi artıyor.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?