tuzla kiralık daireler

Tuzla’daki satılık daireler Yeni Konut Projeleri

Tuzla ve çevresinde çok önemli projeler yükselmeye devam ediyor. Yaşam alanlarının git gide arttığı Tuzla’da gerçekleştirilen bir proje de Parkville Projesi’dir. Şimdi bu projeyi biraz inceleyeceğiz.

Tuzla Parkville satılık 

İstanbul’un karmaşasından uzakta sakin ve huzurlu bir yaşam isteyenler için tasarlanan bu proje ile sevdiklerinizle birlikte daha kaliteli bir yaşam imkanı bulacaksınız. En ince ayrıntıya kadar düşünülen ve uygulanan bu proje beğenilerinize sunuldu.

Kapalı otoparkı ve tuzla satılık villa tamamı dışarıdan çepeçevre sarılı bir kamera sistemi ile korunuyor. Buna ek olarak her villanın özel bir alarm sistemi de mevcuttur.

Deprem yönetmeliğine uyularak gerçekleştirilen bu projede villaların temelinden itibaren su ve de ısı izolasyonu yapılmıştır. En kaliteli yapı malzemeleri kullanılarak gerçekleştirilen bu proje ile kaliteye kavuşuyorsunuz. Her malzemenin en iyi kalite olduğu bu proje Tuzla’nın yeni yaşam merkezi olacak.

tuzla kiralık Müstakil villa kullanımdaki bahçelerin ortalama alanı 600 metrekaredir. Bahçelerin tamamı otomatik sulama sistemi ile donatılmıştır. Her villanın özel olarak kapalı otoparkta 1 adet ve kendi bahçesinde de 1 adet olmak üzere toplamda 2 adet araç park yeri bulunmaktadır. Buna ek olarak kapalı otoparkta misafir araçları için tahsis edilen yer bulunmaktadır.

Havuz ve güneşlenme alanları ile kapalı oturma salonu, bilardo salonu, çocuk oyun alanı ve mini barlardan oluşan sosyal kullanım alanları da bulunuyor. Parkville Projesi kapsamında dinlenme ve seyirlik alanlar da mevcuttur.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?