Tuzla öğrenciye kiralık daire.

İstanbul'un yeni yaşam merkezlerinden biri olan Tuzla İlçesine bağlı Akfırat Mahallesi ve  Tepeören Mahallesinde Ferah bir yaşam sizleri bekliyor !

Tuzla kiralık daireler, Akfırat, Tepeören bölgesini, yeni yapılanma mimarisi temiz hava, sakinlik, huzur ve şehire yakınlığı ile eşsiz bir yaşam sürmek için birebir bir konumdadır. Bulunduğu bu muhteşem konumu ve elit olmasıyla dikkat çekmesiyle birlikte huzurlu, güvenli ve keyifli bir yaşamı özleyen siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

Konutlarda her şey özel olarak tasarlanıp dizayn edilmiştir. Huzuru, güvenliği ve konforu  ile bir bölgedeki, konuttaki  tüm beklentilerinizi karşılayacak olan ve bulundukları konum itibariyle de daha önce belirttiğimiz gibi ferah, nezih ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyenler için doğru adres… Sizler böyle bir ortamda tuzla kiralık dairelerle denize, doğaya nazır bir mevkide yaşlanmak istemez misiniz? Sizler de böylesine muhteşem dairelere / villalara sahip olmak veya orada kaliteli bir şekilde elit olarak yaşam istemez misiniz? Kim istemez ki… o zaman fırsat ayağınıza geldi …

Akfırat Mahallesi ve Tepeören Mahallesinde bulunan tüm konutlarda Deprem Yönetmeliğine Uygun olarak hazırlanmıştır C 30 betonla inşa edilmiş ve TSE standartları doğrultusunda yapılandırılmış ve yine tüm binalarda 1. Sınıf kalitede inşaat malzemeleri kullanılmıştır. Bir çok konutumuz Deniz ve doğa manzaralı olup 1+1,  2+1, 3+1 normal satılık, kiralık daireler, satılık / kiralık rezidans daireler veya dilerseniz havuzlu daireler  1+1 2+1, 2+2, 3+1, 3+2, 4+1 dubleks satılık, kiralık daireler veya havuzlu daireler 4+1, 5+1, 5+2, 6+1, 6+2, 7+1, 7+2 geniş arazilerde konumlanmış satılık, kiralık dubleks, tribleks, forteks ve rezidans özelliklerinden oluşan dilerseniz site içerisinde dilerseniz müstakil konumda geniş ve modern çizgilerle inşa edilmiş mimari yelpazemizle tanışıp keyifli bir hayatın ilk adımını atmak için doğru adrestesiniz. Hem ekonomik hem de huzuru bir arada bulabileceğiniz bu dönemde uygun fiyatta bulabileceğiniz kiralık / satılık daire / villa larımızı gelip görün bu fırsatı kaçırmayın. Tam bir yatırımlık bölge olup suan 1000 liraya kiraya verdiğiniz yeri yakın bir dönem sonra 2500 / 3000 liraya kiraya verme şansınız var. Akfırat Mahallesi ve Tepeören Mahallesi mevkileri tamamiyle şehir gürültüsünden ve kirliliğinden uzakta ama bir o kadar da şehirin içerisnde olup yaşam merkezleriyle bir bütün olup sizlere güzel bir gelecek vaat etmektedir.Doğayla iç içe olan konumlarıyla birlikte yeşillikler içerisinde sevdiklerinizle huzurlu bir zaman geçirebilirsiniz

Akfırat Mahallesi ve Tepeören Mahallesi lokasyon olarak aileniz ve sizler için oldukça pratik bir hayat yaşabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. İlk olarak çocuklarınızın geleceğini düşünüp semt bünyesinde bir çok yuva, ilkokul,ortaokul, lise ve üniversite yapmışlardır.Bunlardan belli başlıları Vehbi Koç Eğitim Kampüsü, Terakki Vakfı Tepeören Kampüsü, Okan Okan Eğitim Kampüsü, Avusturya ALEV, Bilfen Koleji, Bahçeşehir Koleji, Doğa okulları gibi ilk ve orta öğretim kurumları ile Sabancı Üniversitesi, Süleyman Şah Üniversitesi ve Okan Üniversitesi bulunmaktadır .

Tuzla kiralık daire ve bölgede bir çok sosyal tesis, kafeterya, restoran, çocuklarını güvenle oynatabileceğiniz  çocuk oyun parkları, sağlığınız için yürüyüş parkurları. Alışverişleriniz için yine semtten uzaklaşmanıza gerek kalmadan  Kurtköy Viaport Asia Outlet AVM, Kipa Extra market ve Carrefour Extra market bulunmaktadır.

TEM otoyolu, E-5 otoyolu, Teknopark, Formula 1 Pisti, Bağdat Caddesi, Fatih Sultan Mehmet köprüsü,  Boğaziçi (15 Temmuz Şehitler) köprüsüne ortalama 30 dakika uzaklıktadır. Pendik ve Tuzla sahile yakın konumda… Gebze / Tuzla Organize Sanayi Bölgeleri  ve Pepasus Binası yer almaktadır.

Kurtköy’den, Kadıköy’den, Pendik’ten minibüs ve Belediye otobüzleri gibi toplu taşım araçlarıyla kolaylıkla ulaşım mümkündür.

Tüm ayrıntılı bilgiler için Ofisimize bekliyoruz…http://www.tuzlasatilikdaire.com

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?