TUZLA SATILIK DAİRE VE TUZLA DA YENİ KONUT PROJELERİ.

Tuzla’da Satılık daire  ve Yeni Konut Projeleri

CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ.

0216 494 0 900 - 0530 238 22 66   www.tuzlaemlakci.com

İstanbul Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Tuzla, pek çok farklı konut projesine ev sahipliği yapıyor. Son dönemde sayısı artan projeler ile Tuzla’nın çehresi hızla değişiyor. Bu projelerden biri de rezidans yapımını içeren bir proje. Aklımızda hep siz varsınız sloganıyla yola çıkan firma, yaptığı rezidanslar ile Tuzla’ya değer katıyor.

Tuzla Lokum evleri  Rezidans

Tuzla cami mahallesinde satılık ve kiralık daireler  yeni bir rezidans konsepti oluşuyor. Lokum Rezidans adlı bu proje hayatı daha da keyif alarak ve daha özgürce yaşamanızı sağlayan tüm detayları sizin yerinize düşünmüş. Rezidans bloklarına ait yüzme havuzu ve fitness center yanında bulunan 21.000 metrekarelik doğal yaşam parkı ile yürüyüş alanları, doğa ile iç içe bir yaşamı önünüze seriyor. Lokum Rezidans sayesinde yaşam keyfe dönüşüyor.

Rezidans hizmetleri içinde araç yıkama, kuru temizleme, resepsiyon, ev temizliği ve kiralama gibi hizmetler bulunuyor. Ayrıca proje içerisinde yeşil alan, fitness, havuz ve spor alanları gibi özel alanlar da bulunmaktadır.

Kullanışlı, şık ve kompakt tasarımlı 1+1 ve 2+1 daireler ile Lokum Rezidans’ta yepyeni bir yaşantıya başlayabilirsiniz. Şehrin içinde olmasına rağmen kargaşadan ve gürültüden uzak olan Lokum Rezidans, sahile 8 dakikalık bir mesafededir. Bunun yanı sıra Sabiha Gökçen Havaalanı’na sadece 6 dakikalık bir mesafede, Üniversitelere ise 12 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Şehirde merkezi bir konumda bulunan Lokum Rezidans, pek çok ayrıcalığı uygun fiyatlara sunuyor.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?