TUZLA SATİLİK DAİRE.CoNCEPT GAYRİMENKUL DANİSMANLİK

Tuzla’daki Satılık  Yeni Konut Projeleri

Son dönemde büyük bir atılım gösteren inşaat sektörünün son gözdesi Tuzla. Tuzla ve çevresinde geniş çaplı onlarca konut projesi yer alıyor. Bu projelerin büyüklüğü, gelişmişliği Tuzla’ya şüphesiz çok şey katacak. Peki bu atılımın nedeni ne? Neden Tuzla tercih ediliyor?

Ülkemizde ve İstanbul ilçelerinden Tuzla’da genel olarak deniz faktörü çok fazla efektif olarak kullanılamıyor. Ulaşım ya da rekreaktif durumlar ve faaliyetler için yeter kadar kullanım henüz sağlanabilmiş değil. Ancak Tuzla 200.000 kişilik nüfusu ile önemli bir ilçe ve 13.000 hektarlık alanı ile de 25 kmlik bir sahil boyuna sahip. Bu da Tuzla’yı daha önemli hale getiriyor.

Tuzla Port Projesi

Tuzla satılık daire Port Projesi henüz ön satış sürecinde ve hakkında detaylı bir bilgi yayınlanmış değil. Ancak sektördeki ve bölgedeki diğer projeler dikkate alındığında az ya da çok bir ortalamayı tutturması gerekiyor. Çünkü bölgede konut projeleri açısından oldukça büyük bir rekabet var ve bu rekabet içinde ayakta kalabilmek için önemli adımların atılması şart.

Tuzla Port Projesi ile Tuzla’nın konumuna dair avantajların kullanılması bekleniyor. Sahil kıyısının uzunluğu ve doğayla içe içe bozulmamış yapısıyla dikkat çeken bu ilçe, son dönemdeki yatırımların merkezi olmuş durumda. Tuzla Port Projesi de bu yatırımlar arasındaki yerini alıyor. Ön satış sürecinde olan proje, Tuzla’da satılık evler  olan diğer projeler arasından sıyrılıp ilk sıraya yerleşmeyi amaçlıyor.

www.tuzlasatilikdaire.com    0216 494 0 900  /0530 238 22 66

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?