TUZLA SATILIK KİRALIK DAİRE.

Tuzla’daki satılık kiralık daire ev ve  Yeni Konut Projeleri

Beza İnşaat yepyeni bir projeyle Tuzla’da fark yaratmaya devam ediyor. İstanbul’un son dönemlerdeki yükselen yıldızı olan ilçede pek çok konut projesi ile yatırımlar gerçekleştiriliyor. Yapılan bu yatırımlardan biri de Beza İnşaat’tan geldi. Maksimum Life isimli projesiyle sektöre iddialı bir giriş yapan Beza İnşaat’ın bu projesini inceleyeceğiz.

Beza İnşaat’tan Maksimum Life

Bölgenin yükselen yıldız ilçesi Tuzla’da satılık daireler Beza İnşaat’ın hayata geçirdiği Maksimum Life Projesi, minimum yatırım ile maksimum kazancı garanti ediyor.

Yeni İstanbul’un Anadolu Yakası kısmındaki proje alanının içinde ve hatta tam merkezinde yer alan Maksimum Life Projesi’nde inanılmaz fiyatlarla konut sahibi olabilirsiniz. Oturum ya da yatırım için edinebileceğiniz bu daireler ile kaliteyi yakalamış olacaksınız.

Dört bir yanı TEM, üniversiteler (Okan, Sabancı, Süleyman Şah, Gedik), organize sanayi bölgeleri, Viaport Avm, Sabiha Gökçen Havaalanı, Teknopark, Formula 1 pisti projeleriyle dolu olan Maksimum Life Projesi, konumu itibariyle çok önemli bir yerde bulunmaktadır. Tuzla, İstanbul’un yeni Ataşehir’i olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

www.tuzlaemlakci.com

8 yılda kendini ödeyen daireler sistemi ile uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile daire sahibi olabilirsiniz. 1+1, 2+1 tipi daireler ile tasarlanan projede, kapalı otopark, Avm, çocuklara özel park alanı, yüzme havuzu, spor salonu ve toplantı salonları bulunmaktadır. Doğa ile iç içe bir yaşantı tasarlanan bu proje şehrin yoğunluğundan bir çıkış olarak da görülebilir.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?