Tuzla uygun satılık daire fiyatları

Tuzla’daki Satılık uygun daire  Yeni Konut Projeleri

Tuzla’da Askon Yapı’nın yepyeni bir projesi bulunmakta. Moda Adalar projesinden hemen sonra ikinci kez seçkin bir proje hayata geçiyor. Modern ve de yaşanılabilir bir Tuzla için Moda Bahçe Projesi’ni başlatan Askon Yapı, iki bloklu site olarak planlandı. Moda Bahçe, zemini, altyapısı ve mimarisi ile İstanbul’da yepyeni bir başlangıç sunuyor. Moda Bahçe, güneş ve denizin buluştuğu eşsiz bir konumda yer alıyor.

Tuzla Moda Bahçe Projesi

Moda Bahçe, mimari ve mühendisliği ile yükseliyor. 39 bağımsız bölümle hizmet veren proje, ince bir sanatla işlendi. 2+1 daireler ile aileler için uygun ortamı kurmayı amaçlayan proje, oyun alanları, çocuklara özel parklar, otopark, depo alanları, kapıcı dairesi ve kamelyası ile hizmet veriyor.

Mimarisi ile Ön Planda

Moda Bahçe Projesi mimarisi ile ön plana çıkmaktadır. Proje, modern mimari ile Türk mimarisini bir araya getiriyor. Güneş ışığından maksimum düzeyde faydalanma ve deniz manzarası düşünüldüğünde mevcut konumu ile müthiş bir ortam sağlıyor. Daire içi kullanımlar da en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve tasarlanmıştır.

Sosyal Yaşam Merkezi

Moda Bahçe Projesi sizi eve hapsetmiyor. Tuzla merkeze  yakın  satılık kiralık daireler konumu ile sosyal yaşantıya da adapte ediyor. İş merkezleri, AVM, plaza, Sabiha Gökçen Havaalanı ve daha pek çok merkeze oldukça yakın konumdadır. Marmara Denizi ve adalar ayaklarınızın altında. Moda Bahçe Projesi, Tuzla için oldukça değerli bir yatırım olarak yerini alıyor.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?