TUZLADA SATILIK DAİRELER.

Tuzla’daki Yeni Daire Konut Projeleri

Concept Danısmanlık.0216 494 0 900  / 0530 238 22 66

Tuzla Belediye Başkanı’nın vizyon projelerinden olan Tuzla Marina, ilçeye bambaşka bir görünüm kattı. Tuzla Marina Projesi, fonksiyonel ve mimari açıdan dünyanın ender marina projeleri arasında kendisine yer buldu.Bu yeni projenin etkisi ile tuzla daire fiyatları nı www.tuzlaemlakci.com  sitemizden takip edebilirsiniz.

Tuzla Marina Projesi, 185 bin metrekarelik yeşil alanı bünyesinde barındırıyor. 840 yat kapasitesi olan Tuzla Marina içinde 200 kapasiteli alışveriş, balıkçı barınağı, servis ve hizmet alanları, su oyunları ve eğlence parkı, kafe ve restoranlar, seyir terasları, çocuk oyun alanları, parklar, açık spor sahaları, gösteri alanları, yürüyüş yolları, kent meydanı, konaklama alanı ve tam 5 bin araçlık bir otopark da yer alıyor. Tüm bunlar düşünüldüğünde Tuzla Marina Projesi, çok kapsamlı bir proje olarak sayılı marinalar arasında kolaylıkla giriyor.

Tuzla Marina Projesi, her ekonomik düzeyden insanın faydalanabileceği, hem yerlilerin hem de yabancıların tercih edeceği kullanışlı bir yapıya sahiptir. Tuzla Marina Projesi, bölge insanının ekonomik yaşamına da çok büyük katkı sağlamaktadır. 2 bin 500 Tuzlalı, bu proje kapsamında kendisine iş bulmuştur.

Ayrıca bu proje kapsamında SewWorld de yer alıyor. Dünyada San Diego, Orlando gibi kentlerde bulunan SeaWorld, deniz aslanı, yunus gibi büyük deniz hayvanlarını bulunduruyor. Bu büyük deniz hayvanlarıyla gösterilerin de yapıldığı SeaWorld’de, bunun yanı sıra ziyaretçilere hayvanları besleme imkanı da sunuluyor. Su eğlence parkları ile de farklı ve ilginç deneyimler yaşamanız mümkün.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?