Tuzlada Satılık Kiralık Daireler.

Ev alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

      Tuzlada  Hepimizin hayalinde bir ev sahibi olmak vardır. Rahat bir hayat için geniş ve kullanışlı bir ev içerisinde ömür geçirmek istekler arasındadır. Ancak zamanımızda yapılan evlerin mekan ve şekil olarak iyi - kötü özellikleri bulunmaktadır. Hayalini kurduğunuz ev nasıl olmalıdırEv alırken nelere dikkat edilmelidir? Bu yazımızın özünü buna ayırmayı düşündük.

Ev alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Ulaşımı kolay;

Yaşanılan ev, öncelikli olarak ulaşıma açık olmalıdır. Karayoluna yakın olmalı ki iş yerinizden, marketinizden yada misafirlikten geliş yada gidişler hayatınızı zehir etmemelidir.

Peyzaj kusursuz olmalı;

Peyzaj, ev yada site etrafının yaşanabilir bir şekilde düzenlenmesi ve güzel bir görünüme kavuşturulmasıdır. Bu tanıma göre site yada evinizin etrafı sizin içinizi ferahlatır derecede gösterişli olmalıdır.

İç dizayn (mimari);

3+1,2+1 yada 4+1 gibi şekil ve düzende evinizin olmasını istersiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz ev, sizin için yaşanabilir ve mimarisi size uygun olandır. Mutfak, banyo, balkon gibi detaylar yaşam standardınızı etkileyen ve sizi mutlu edebilecek detaylar arasındadır. Bu nedenle ev alırken iç dizaynının size uygun olması oldukça önemlidir.

Ormana yakın olmalı;

Orman, temiz hava demektir. Sabahları ailenizle ormana karşı kahvaltı; düşünüldüğünde hepimizi mutlu eden bir görüntüdür. Bu nedenle orman yada yeşil alanlara yakınlığın, sağlıklı bir yaşam için önem derecesi fazladır.

Açık alan olmalı;

Tuzlada Yürüyüş, bisiklet sürme, çocuğunuzla güvenli bir ortamda, hafta sonları spor yapabileceğiniz gibi faaliyet imkanı sağlayan alanların yer alması önemli bir seçenektir.

Aidatta uygunluk

Cebinize uygun ev alabilirsiniz. Ancak özellikle site gibi aidat olan yerlerde aidat ücretleri sizi zorlayabilir.

 

       Ev almak, kendi evinizin sahibi olmak kira gibi geçici mekanlardan kurtulmak anlamına gelir. Bunun önüne geçebilmek için öncelikli olarak cebinize ve bütçenize uygun olan evi Tuzlada bulmak ve daha sonrasında da yaşanabilir bir mekan olmasına dikkat edilmesi yerinde bir karar olacaktır.

www.tuzlasatilikdaire.com

29012017

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?