Tuzlada Uygun Kiralık Daireler.

Tuzla’da Kiralık Dairelerin Avantajları

Tuzla sevilen bir ilçe olmasıyla zaten ön planda ve insanlar tarafından yerleşimde çok tercih edilen İstanbul’dan farklı bir yer. İstanbul’un birçok mahallesinde yerleşim zordur.Eski binalar çoktur veya Avrupa Yakası gibi bir yerde yaşanıyorsa yaşam ve yerleşim pahalıdır ancak Tuzla öyle değil.Dışarıdan bakıldığında her ne kadar öyleymiş gibi görünse dahi işin içine girildiğinde öyle olmadığı anlaşılmaktadır.Bir kere birçok ev lüks ya da lükse giren evlerdir. Her bir dairede Tuzla ilçesinde doğalgaz mevcut hazır döşenmiş sistemli bir şekilde kiralanıyor alıcılar tarafından.Kiracılar döşetmek durumunda kalmıyor petekleri evler her türlü eksiklikten arındırılmış şekilde veriliyor.Aydınlı evlerinin hem lüks olup hem uygun fiyatlarıyla insanlara kolay yerleşim hayatını kurması olanağını veriyor.

1+1, 2+1, 5+2 olmak üzere kiralık dairelerin fiyatları çok uygun 1000-2500 TL arasında gidip gelmekte. Ve fiyat uygunluğu ile insanlara büyük bir avantaj sağlanıyor.Kişilerin çeşitli emlak danışmanlarından yardım alarak birçok evi kolaylıkla bulması sağlanıyor.Çünkü Tuzla’da birçok kiralık daireler Tuzla emlakçı'ya verildiği için kişi rahatlıkla dolaşıp ev aramaktansa internetten veya emlakçılara başvurmalarıyla kiralık ev tutabiliyorlar.Tuttukları evlerden hem fiyat olarak hem yaşamsal kalite olarak memnun kalıyorlar. Site içerisinden kiralanan evler ise insanlara oldukça fazla kolaylık sağlıyor.Anneler site içerisinde çocukları için kafası daha rahat yaşıyor.Havuzlu olması fiyat farkı yaratmıyor.

Artık isteyen istediği gibi lüks evleri uygun bir şekilde tutabiliyor. Tuzlanın aydınlı Mahallesinde 2+1 kiralık daire'nin  özellikle sitede bulunmasına rağmen 1000 TL ile tutuluyor olması güzel bir şey.Hem güvenlik, havuz parke, eşyalı seçeneği varsa eşyalı olması, ısıtma sistemi, ankastre yerlerinin belirli olması ve dekorasyonu, şıklığı işi bitiriyor açıkçası. Oldukça görkemli evler, ferah ve geniş bir ortamda huzurun eksik olması düşünülemez. Bol güneş ışığı alan evlerin tadına Tuzla’da doyun olmuyor.Öğrencilerin avantajları ise Aydınlıda cadde üzeri evlerin 1+1 olarak uygun fiyatlarla kiralanıyor olması. Ana yola yakınlığından sabahları öğrenciler ulaşmaları gereken yerlere daha kolay ulaşıyorlar.Evet diğer şehirlere oranla fiyatlar yüksek gelmektedir bu yadsınamaz gerçek özellikle yatırım yapmak isteyenler Tuzla’dan ev alıyorlar ancak evlerin işçiliği ve kalitesi fiyatları uygun kılıyor çünkü neredeyse birçok ev tam tamına eksiksiz satışa veya kiraya sunuluyor.Kiralama kosunda Tuzlaemlakci.com size herzaman yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kiracıların evlerden memnun kalmayıp sürekli taşınma derdi ortadan kalkıyor.Ve artık TOKİ birçok konut inşa edeceğini bildirdi artık evsiz kimse kalmayacak Tuzla’da.Kişilerin geniş ailelerin 5+1 dairelerde bile 2000 TL ödeyerek ve hiçbir masrafı olmayan evlerde bu şekilde rahatlıkla yaşayabilecek olması avantajken diğer şehirlerden pahalı görülmesi tuhaf gelmesi gerekiyor aslında.Her aileye hitap eden ve uygun evler bulunurken Tuzla’da yerleşimin pahalı olduğu ön görülmesi gerçekten emlak-konut danışmanlarını dahi üzüyor. İnsanların Tuzla hakkında ön yargıları son bulmalıdır.Web sitemizi ziyeret edebilirsiniz.

www.tuzlaemlakci.com

26.04.2017 15:30:55

 

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Marina Tuzlada Gayrimenkul Fiyatlarını Nasıl etkiledi?